Я б хотів навести, ще один досит ь хороший спосіб заробітку в інтренеті - 1 цент в хвилину!!! Або 100-200$ в місяць не роблячи абсолютно нічого!Все що від вас необхідне - підключення до Інтернет і бажання працювати! wwwsurfjunky.com/?r=gerfdrf     Ідея проста: Вам йтимуть гроші тільки за те що Ви триматимете відкритою якусь сторінку в Інтернеті. Просто звичайне віконце, як те у якому Ви зараз читаєте цю інформацію! "Капає" за це приблизно один цент в хвилину!
!ПРОЧИТАЙТЕ ВСЕ УВАЖНО І ДО КІНЦЯ. Хочу відразу сказати, що з Вас тут НІХТО НІКОЛИ НЕ ПОПРОСИТЬ НІ КОПІЙКИ!!! На цій сторіночці робити не потрібно нічого, крім того, що тримати її відкритою.

Хоча мій заробіток ще не сягнув ні 200 ні 100 доларів, але перші свої 43 долари, я отримав за грудень. Дякую Вам за те, що вибрали час ознайомитися з інформацією про заробіток, обіцяю, що Ви не пошкодуєте про це
Отже, Ви відкриваєте вікно із сторіночкою  , і Вам починають "капати" гроші!
Ви одночасно можете займатися чим хочете, тим, чим Ви зазвичай займаєтеся в Інтернеті: спілкуватися в чаті, працювати, ходити по вебсайтам, і т. д. і т.п., а ця сторіночка просто відкрита у Вас і все.Причому її не потрібно тримати на першому місці - відкрили і тут же можете закрити іншим вікном (відкривати рекомендую в браузері опера або іншому, але не Internet Explorer, і рада! Якщо ви відкрили цю сторінку в опері, то по сайтах ходите іншим браузером, оскільки інакше вам кожні 30 секунд буде автоматично показана ця сторінка! А якщо ви відкрили її в опері і стали працювати в інших додатках, то все абсолютно нормально Для економії трафіку раджу відключити в опері показ малюнків. Повторюю ще раз: вкладення НЕ ПОТРІБНІ, ні зараз, ні потім, НІКОЛИ! Що для цього потрібно зробити? Дуже просто: потрібно реєструватися на сайті посилання побачите нижчим. Ви реєструєтеся, вносите свої дані, ім'я, прізвище
дом.адрес і т.д. Своє сьогодення дані вносити зовсім необов'язково, можете внести вигадане ім'я прізвище і адресу. Я сам не став вносити своє сьогодення дані! Єдине, що раджу не вносити це цифри, символи, никі і т.д., придумайте реально існуючі імена і прізвища наприклад Ivan Ivanov або Egor Petrov. Домашню адресу теж придумайте будь-якій але рекомендую вказати що реально існують країну і місто.
Отже Ви реєструєтеся, отримуєте свій аккаунт і сторіночку яку Ви тримаєте відкритою - тепер Вам "капають" гроші. Про те як і куди їх переводити і як знімати, прочитаєте трохи нижче. Але це представте ще не все! На цьому сайті присутній принцип піраміди! Не лякайтеся, повторю ще раз - внески не потрібні!
Ви можете просто сидіти в Інтернеті з відкритою сторіночкою і отримувати свої центи
а можете піти далі і привертати нових людей, за яких Ви отримуватимете
невеликий додатковий відсоток! Після реєстрації Ви отримаєте своє особисте посилання на цей сайт, на зразок тієї, що я напишу Вам нижче, і якщо хто-небудь зайде
на цей сайт по вашому посиланню, реєструватиметься і почне збирати гроші, Ви отримуватимете відсоток від його заробітку.
Сайт враховує все автоматично і веде строгий облік тих, хто приєднався по вашому посиланню
про це Ви можете подивитися в статистиці. Що реєструються під вашим керівництвом враховуються до третьої ланки.
От як! І головне - НІЯКИХ ВНЕСКІВ З ВАШОГО БОКУ! Просто робіть це і отримуйте гроші
а можете не напружуватися на пошук людей, а просто тримати відкритою сторіночку
яка Вас ні до чого не зобов'язує і ніяк не напружує.
Якщо ж Ви все-таки вирішите морочитися на залучення людей по вашому посиланню

то зробити це можна багатьма способами: по-перше, це ваші друзі і знайомі, по-друге
шукати людей можна в чатах, розміщувати оголошення на форумах і сайтах, що пропонують роботу. Проявите фантазію, є багато способів реклами в Інтернеті.
Думаю, що у Вас виникло абсолютно справедливе питання, кому це все вигідно, хто платить і звідки беруться гроші, якщо внески не потрібні? Відповідь проста: сторіночка нас весь час кидає по різних сайтах, тим самим розкручуючи їх

збільшуючи їх лічильники відвідуваності. Всім відомо, що в Інтернеті є якісь сайти спонсорів
які платять мізерні суми за відвідини їх сайтів, ця сторіночка водить нас по саме таким сайтам
і має з нас свій відсоток. Загалом вигідно всім!
Хочу завірити тих, хто боїться всяких вірусів і т.п. Ніяких програм на ваш комп'ютер сайт не посилає
ні вірусів, ні троянів, нічого! Якщо не вірите, встановите антивірус.
У мене коштують новітні антивіруси - ніяких мережевих атак, ніяких спроб проникнення
все нормально - сайт безпечний! Врешті-решт, найголовніше, що ця халява працює, і працює без якої-небудь шкоди для нас
і тому я рекомендую подолати все 10 тонн своїх сумнівів і реєструватися.
Особливо це корисно для тих, хто проводить багато часу в Інтернеті: Ви займаєтеся чим
хочете, а гріш йде.
Якщо Ви зацікавилися, то перейдемо від теорії до практичної інформації

де я чітко розповім Вам як правильно реєструватися. Особливо корисно це буде тим
хто не знає англійської мови, адже сайт англомовний.
Відкривайте посилання:
wwwsurfjunky.com/?r=gerfdrf

Або просто виділіть це посилання, натисніть копіювати, і вставте її в поле "Адреса:"
З'явиться вікно з шістьма жовтими кнопками, тисніть на кнопку з написом "Sign up"
відкриються поля для заповнення (дивитеся нижче):
ІНСТРУКЦІЯ по РЕЄСТРАЦІЇ:

(Візьміть лист і ручку і записуйте все що не зможете запам'ятати: логіни, паролі
контрольні питання і відповіді на них і т. д. Думаю не потрібно підкреслювати
що лист цей слід зберігати в затишному місці)
1) username: нік (логін)

2) password: пароль
3) verify password: повтор пароля
4) email address: електронна адреса (можете спеціально створити окрему адресу)
5) date of birth: місяць - день - рік народження

Ставте галочку у напису "I have read and agree to the terms of service"
і тисніть "sign me up".
Реєстрація з першого разу може не пройти, якщо Логін, який Ви вказали, вже існує.
Підберіть його на ваш розсуд. Після того, як пройшла перша сторінка, відкриється друга!
Друга сторінка:
1) first name: ім'я (можна вигадане)
2) last name: прізвище (можна вигадану)
3) street address: вулиця, будинок (можна вигадані, але такі, що бажано реально існують
у вашому місті)
4) street address 2: просто натисніть один раз пропуск
5) city: місто (бажано своє)
6) state: вибираєте "Other"
7) zip code: індекс поштовий (що бажано реально існує у вашому місті звичайні 4-5 цифр)
8) country: виберіть країну (бажано свою). Якщо ви живете в країні колишнього СРСР
і вашої країни немає в списку, виберете Росія
9) province: нічого не вписуйте.
Далі тисніть "everyting looks good".
Я указував не своє місто! Але реально існуючий будинок і вулицю в цьому місті!
Квартиру не указуйте.
З'явиться контрольне питання, виберіть питання і дайте відповідь (обов'язково
запам'ятаєте питання і відповідь, це важливо при переказі грошей з сайту на E-Gold), тепер
тисніть на реєстрацію і все!
На сторінці, яка відкриється, Ви побачите ваше посилання, яке, якщо захочете

можете поширювати по Інтернету, щоб люди реєструвалися
заходивши на сайт по вашому посиланню, для того, щоб Вам йшли невеликі відсотки з них.
Знову з'являться шість жовтих кнопок, тисніть на другу, а вірніше на "Еarn money"
далі у вікні, що відкрилося кладете пташечку біля ось такого напису "I agree and understand the requirements to maintain an active account", тисніть на жирний червоний напис по центру сторінки, який зявляється після цього
"Klick here to start the Surf Junky browser".
Відкриється друге вікно, яке і відлічуватиме Вам центи, його потрібно тримати відкритим
і стежити, щоб не зависало (якщо зависло, просто відновите його).
У цьому вікні іноді з'являтимуться різні картинки, але найчастіше буде написано
"Неможливо відобразити сторінку", хай Вас це не лякає, гроші Вам йдуть все одно!
Іноді трафік буває переобтяжений і сторінку треба відновити! Це трапляється дуже рідко
але краще іноді все ж таки заглядати. Тим більше приємно відновити статистику і подивитися
скільки у вас вже гроша! Не треба тільки перший час переживати, що вони капають так поволі!
Повторюю, якщо Ви нікого не привернули, то це не супер заробіток, але все таки зайві 100- 200 доларів в місяць!
Статистикові можете подивитися, натиснувши на жовту кнопку з написом "statistics".
Ця сторінка показує статистику не в реальному часі, тому
якщо у вас вона якийсь час відкрита, то щоб подивитися, скільки додалося грошей, відновите сторінку. Занесіть сайт у Вибране, щоб не втратити його, і при кожному вході в Інтернет
відкривайте його, щоб вам "капали" ваші центи! Після, коли Ви знов захочете увійти у Ваш аккаунт
і відкрити вікно, зайдіть на сайт, в самому верху буде невелика стрілка в кружечку з
написом "Members log in", клацаєте на цю стрілку - з'являється вікно, куди потрібно ввести
логін і пароль вводите і знову заходите у Ваш аккаунт натискаєте кнопки "Еаrn money" і "Klick here to start the Surf Junky browser".
І ось Ваше чарівне вікно знову відкрито і приносить Вам центи!
ІНСТРУКЦІЯ по переказу грошей з сайту на E-Gold:

Для виведення грошей Вам буде потрібно системи електронних платежів WebMoney і E-Gold
тому що засоби з сайту можна перевести тільки на систему E-Gold
а щоб вивести гроші Вам необхідно перевести їх в систему WebMoney або Яндекс-гроші т. до. з системи E-Gold у нас гроші вивести важко.
Сторінка з інструкцією по реєстрації в системі E-gold на сайті wwwe-gold.com.
Сподіваюся, розберетеся, тільки все робіть уважно! Після того
як Ви реєструвалися на Е-gold, на сайті де йде ваш заробіток
збоку натискаєте на кнопку "Options" і посередині буде опція:
"My payment information", вибираєте де написане Payment by: e-gold
а де написане Account: вводите свій аккаунт, який Ви отримали на сайті e-gold.com
(іншими словами номер гаманця), і натискаєте на кнопку "Update my payment information".
Все, тепер 1 і 15 числа кожного місяця Вам буде автоматом зарахована на систему
Е-gold сума, яку Ви заробили, але не меншого 25$ (25$ - це мінімум за місяць, який
потрібно набрати).
Якщо Ви не наберете за місяць 25$, не переживайте, то, що Ви набрали, не пропаде
а перейде на наступний місяць. Але, якщо Ви достатньо часто проводите час в Інтернеті або
активно станете шукати охочих, які реєструватимуться на сайті під вашим посиланням
то з набором 25$ в місяць не буде жодних проблем - набиратимете значно більше.
Все про систему WebMoney (сервісні пункти в різних містах, адреси, як вивести гроші, де безкоштовно викачати, як набудувати і т.п.) Ви можете дізнатися, зайшовши по посиланню на сайт wwwwebmoney.ru Там є покрокові інструкції, як створити свій гаманець. Ви запитаєте, як перевести гроші з E-Gold на WebMoney?

Та дуже просто, все це робиться через Інтернет обмінник, наприклад ось цей: wwwroboxchange.com
Tам вибираєте Обміняти одні електронні гроші на інші (наприклад: з E-Gold на WebMoney або на yandex-гроші)
натискаєте внизу на кнопку, а там все по інструкції. Все дуже просто.
Ну, успіхи Вам! Втім, в цій справі успіх не потрібний, оскільки тут все чітко, стабільно і без обману