РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!!

Объявление


Новости:
С удовольствием сообщаем что теперь проблема с коэфициентом читаемости решена стопроцентно, заходим в аккаунт смотрим, наслаждаемся и зарабатываем! С Ув. Администрация.
Здравствуй гость! Мы рады видеть тебя на форуме, но для полного доступа ко всем разделам тебе необходимо зарегистрироваться. И просим вас не покидать наш форум!
Постучать Глав.Админу VIPMAILSПостучать 

Админу
Сделать стартовойСделать 

стартовой
В избранное Добавить в Избранное

Зав.Админа: l{ameN Постучать 
Зав.Админу
Админ и модер: AdgПостучать 
Зав.Админу

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!! » Общий форум. » Порадьте ноутбук під браузер


Порадьте ноутбук під браузер

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Я недавно вирішив придбати собі новий ноутбук, але в цій справі зовсім не розбираюся. Чи можете допомогти мені з вибором? Які параметри варто враховувати при купівлі ноутбука? Чи є якісь особливі рекомендації? Я шукаю надійний пристрій для повсякденних потреб: робота з офісними програмами, перегляд відео, інтернет-серфінг. Зарання дякую!

0

2

Розумію, як важливо правильно обрати ноутбук. Спочатку варто звернути увагу на процесор, оперативну пам'ять і обсяг жорсткого диска. Залежно від твоїх потреб, можеш обрати процесор з серії Intel Core i5 або i7, разом з 8 або 16 гігабайтами оперативної пам'яті. Щодо обсягу жорсткого диска, рекомендую вибрати модель з ємністю не менше 256 гігабайт. Також важливо звернути увагу на розмір екрану та роздільну здатність. Чи є у тебе певний бюджет, якщо так, то можу запропонувати кілька варіантів у цьому ціновому діапазоні?

0

3

Дякую за поради! Бюджет у мене обмежений, тому буду радий, якщо зможеш порекомендувати моделі в доступному ціновому діапазоні. А ще хотілося б почути про вигоди SSD-накопичувачів порівняно з HDD. Чи варто обирати модель з SSD? Я чув, що вони швидші, але чи справді це так?

0

4

Беглиндер написал(а):

Привіт! Я недавно вирішив придбати собі новий ноутбук, але в цій справі зовсім не розбираюся. Чи можете допомогти мені з вибором? Які параметри варто враховувати при купівлі ноутбука? Чи є якісь особливі рекомендації? Я шукаю надійний пристрій для повсякденних потреб: робота з офісними програмами, перегляд відео, інтернет-серфінг. Зарання дякую!

Привіт! Я бачу, що ви шукаєте ноутбук в доступному ціновому діапазоні. Рекомендую звернути увагу на модель HP Pavilion 15. Цей ноутбук https://zhuk.ua/noutbuky/ він відмінно підійде для ваших повсякденних потреб. Він оснащений потужним процесором Intel Core i5, що забезпечить швидку та ефективну роботу з офісними програмами і мультимедіа. З 8 гігабайтами оперативної пам'яті ви зможете запускати багатозадачні завдання без затримок. Що стосується жорсткого диска, то ця модель оснащена 256-гігабайтним SSD-накопичувачем. SSD забезпечує швидкий доступ до даних, прискорює завантаження операційної системи і програм, а також поліпшує загальну продуктивність ноутбука.

Крім того, HP Pavilion 15 має 15,6-дюймовий екран з Full HD роздільною здатністю, що забезпечить чітке та деталізоване відображення контенту. Він також має достатньо з'єднань, включаючи USB-порти, HDMI, а також слот для SD-карт, що дозволить вам легко підключати зовнішні пристрої.

https://i.postimg.cc/mgF74P0Y/image.png

0


Вы здесь » РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!! » Общий форум. » Порадьте ноутбук під браузер


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно