РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!!

Объявление


Новости:
С удовольствием сообщаем что теперь проблема с коэфициентом читаемости решена стопроцентно, заходим в аккаунт смотрим, наслаждаемся и зарабатываем! С Ув. Администрация.
Здравствуй гость! Мы рады видеть тебя на форуме, но для полного доступа ко всем разделам тебе необходимо зарегистрироваться. И просим вас не покидать наш форум!
Постучать Глав.Админу VIPMAILSПостучать 

Админу
Сделать стартовойСделать 

стартовой
В избранное Добавить в Избранное

Зав.Админа: l{ameN Постучать 
Зав.Админу
Админ и модер: AdgПостучать 
Зав.Админу

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!! » Общий форум. » Роутери Wi-Fi в Одесі


Роутери Wi-Fi в Одесі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Я хочу придбати новий Wi-Fi роутер, але не знаю який краще вибрати. На які функції я повинен звернути увагу при виборі роутера? Що ви порадите? Де краще вибирати таке обладнання?

0

2

Привіт. Основні функції, на які варто звернути увагу при виборі роутера - це швидкість передачі даних та дальність сигналу. Якщо ви плануєте використовувати роутер великих масштабів або для бізнесу, то важливо звернути увагу на функції, такі як підтримка мережі забезпечення безпеки та VPN-підключення.

0

3

kenny написал(а):

Привіт. Основні функції, на які варто звернути увагу при виборі роутера - це швидкість передачі даних та дальність сигналу. Якщо ви плануєте використовувати роутер великих масштабів або для бізнесу, то важливо звернути увагу на функції, такі як підтримка мережі забезпечення безпеки та VPN-підключення.

Дякую за пораду. Я думаю про те, щоб купити роутер в інтернет-магазині, але з доставкою в Одесу. Чи можете ви порекомендувати який-небудь надійний магазин для покупки роутера? І по брендах підкажіть, будь ласка.

0

4

Я нещодавно купував Wi-Fi роутер і могу порекомендувати тобі модель TP-Link Archer C80. Він досить потужний і має чотири антени, що дозволяє добре покривати великі приміщення. Також він має багато різних функцій, таких як підтримка багатьох протоколів шифрування, гостьовий доступ і т. д.
Я купував Wi-Fi роутер https://allo.ua/ua/odesa/wi-fi-routery/ в інтернет-магазині Алло. Зазвичай замовляю товари у них, оскільки ціни в них завжди дуже конкурентні, і вони мають швидку доставку. Також вони мають дуже гарну службу підтримки, що дуже важливо, якщо виникають проблеми з товаром.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/t/p/tp-link_archer_c80_1.jpg

0


Вы здесь » РАСКРУТКА САЙТОВ И ЗАРАБОТОК!! » Общий форум. » Роутери Wi-Fi в Одесі


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно